Templating (8.x-4.8) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: On
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Theme
oc: Tèma

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Template
oc: Modèl

en: Themes
oc: Tèmas

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus

en: Bundle
oc: Paquet

en: View name
oc: Nom de la vista
