Templating (8.x-4.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Save
cy: Cadw

en: Theme
cy: Thema

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Themes
cy: Themâu

en: View name
cy: Gweld enw
