Templating (8.x-4.9) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: On
id: Pada

en: Save
id: Simpan

en: Theme
id: Tema

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Themes
id: Tema

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang

en: Page path
id: Path halaman

en: Bundle
id: Bundel

en: View name
id: Nama View

en: Management
id: Manajemen
