Templating (8.x-4.9) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Theme
ps: ویینه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Themes
ps: ویینې

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
