Templating (8.x-4.6) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: On
gl: Activo

en: Save
gl: Gardar

en: Theme
gl: Tema

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Template
gl: Modelo

en: Themes
gl: Temas

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: View name
gl: Nome da vista

en: Management
gl: Xestión
