Templating (8.x-4.6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Save
sl: Shrani

en: Theme
sl: Tema

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Field name
sl: Ime polja

en: Themes
sl: Teme

en: About
sl: O modulu
