Templating (8.x-4.6) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: On
th: เปิด

en: Save
th: บันทึก

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Off
th: ปิด

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: View name
th: ดูชื่อ
