Templating (8.x-5.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: On
af: Op

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Themes
af: Temas
