Templating (8.x-5.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Edit Template
ku: دەسکاریکردنی داڕێژە
