Templating (8.x-5.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: On
ur: آن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Bundle
ur: بنڈل
