Tenant (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Sources
fi: Lähteet

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Node selection
fi: Solmun valinta

en: User selection
fi: Käyttäjän valinta
