Tenant (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Group
be: Група

en: Node
be: Вузел

en: Sources
be: Крыніцы

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік
