Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Sources
km: ប្រភព

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន
