Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Group
no: Gruppe

en: Current group
no: Denne gruppa

en: Sources
no: Kilder

en: Front page
no: Forside

en: Current user
no: Gjeldende bruker

en: Node selection
no: Nodevalg

en: User selection
no: Brukervalg
