Tenant (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Group
uk: Група

en: Node
uk: Матеріал

en: Current group
uk: Поточна група

en: Sources
uk: Джерела

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Node selection
uk: Вибір матеріалу

en: User selection
uk: Вибір користувача
