Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Group
gu: સમૂહ

en: Node
gu: નોડ

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Current user
gu: વર્તમાન વપરાશકર્તા
