Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Node
ja: ノード

en: Sources
ja: ソース

en: Front page
ja: フロントページ

en: Current user
ja: 現在のユーザー

en: Node selection
ja: ノードの選択

en: User selection
ja: ユーザーセレクション
