Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Node
ro: Nod

en: Sources
ro: Surse

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Current user
ro: Utilizatorul curent

en: Node selection
ro: Selectarea nodului

en: User selection
ro: Selectare utilizator
