Tenant (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Node
tr: Düğüm

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı

en: Node selection
tr: Düğüm seçimi

en: User selection
tr: Kullanıcı seçimi
