Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Node
da: Indholdselement

en: Sources
da: Kilder

en: Front page
da: Forside

en: Current user
da: Aktuelle bruger

en: Node selection
da: Valg af indholdselement

en: User selection
da: Valg af bruger
