Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Node
de: Beitrag

en: Current group
de: Aktuelle Gruppe

en: Sources
de: Quellen

en: Front page
de: Startseite

en: Select user
de: Benutzer auswählen

en: Current user
de: Aktueller Benutzer

en: Node selection
de: Beitragsauswahl

en: User selection
de: Benutzerauswahl

en: You have a pending group invitation
de: Sie haben eine ausstehende Gruppeneinladung

en: Tenant
de: Mandant
