Tenant (8.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Node
ta: கணு

en: Sources
ta: மூலங்கள்

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்
