Tencent Cloud Captcha (2.0.1-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Register
es: Registro

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: Passed
es: Pasado

en: Form protection
es: Protección de formulario
