Tencent Cloud Captcha (2.0.1-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Login
it: Accedi

en: Spam control
it: Controllo spam

en: Passed
it: Passato

en: Form protection
it: Protezione per i form
