Tencent Cloud Captcha (2.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Login
de: Anmelden

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Spam control
de: Spamkontrolle

en: Passed
de: Bestanden

en: Form protection
de: Formularschutz
