Tencent Cloud Captcha (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Login
lt: Prisijungti

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Form protection
lt: Formos apsauga
