Tencent Cloud Captcha (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Login
tr: Giriş

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Passed
tr: Geçti

en: Form protection
tr: Form koruma
