Tencent Cloud Captcha (2.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Login
uk: Вхід

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Passed
uk: Успіх

en: Form protection
uk: Захист форми
