Tencent Cloud Captcha (2.0.1-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Login
nl: Inloggen

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Passed
nl: Geslaagd

en: Form protection
nl: Formulierbescherming

en: Forgot password
nl: Wachtwoord vergeten
