Tenon IO (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Priority
lt: Prioritetas

en: None
lt: Joks

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Count
lt: Skaičius

en: Medium
lt: Vidutinis
