Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Priority
cs: Priorita

en: None
cs: Žádné

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Count
cs: Počet

en: Medium
cs: Střední

en: Level
cs: Úroveň
