Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Priority
it: Priorità

en: None
it: Nessuno

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Count
it: Numero

en: Medium
it: Medio

en: Level
it: Livello
