Tenon IO (8.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Priority
oc: Prioritat

en: None
oc: Pas cap

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Count
oc: Descompte

en: Medium
oc: Mejan

en: Level
oc: Nivèl

en: API key
oc: Clau API

en: Project ID
oc: Id del projècte
