Term CSV Export Import (4.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: About
ca: Detalls
