Term CSV Export Import (4.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Next
da: Næste

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: About
da: Om
