Term CSV Export Import (4.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་
