Term CSV Export Import (4.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: About
el: Περί
