Term CSV Export Import (4.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: About
et: Programmist
