Term CSV Export Import (4.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: About
eu: (r)i buruz
