Term CSV Export Import (4.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Name
hi: नाम

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: About
hi: के बारे में
