Term CSV Export Import (4.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Input
hu: Bemenet

en: About
hu: Leírás
