Term CSV Export Import (4.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Name
is: Nafn

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: About
is: Um
