Term CSV Export Import (4.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: About
ja: アバウト
