Term CSV Export Import (4.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: About
jv: Ngenani
