Term CSV Export Import (4.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Input
kn: ಆದಾನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
