Term CSV Export Import (4.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: About
lv: Par
