Term CSV Export Import (4.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात
