Term CSV Export Import (4.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Input
nl: Invoer

en: About
nl: Over
