Term CSV Export Import (4.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: About
pl: O stronie
