Term CSV Export Import (4.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: About
fa: درباره
